Skip to main content Skip to search
Retkińska 123, 94-004 Łódź, Polska
Pn - Pt: 9:00 - 17:00
502 484 855
42 688 80 90
multicapital123@gmail.com

Ochrona danych osobowych

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych każda firma niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności zobowiązana jest do prowadzenia wymaganej dokumentacji w postaci „polityki bezpieczeństwa” oraz „Instrukcji zarządzania systemem informatycznym” oraz pozostałych dokumentów, rejestrów i wykazów wynikających z powyższych Instrukcji. Ponadto ustawa nakazuje rejestrację zbiorów danych osobowych w GIODO z wyjątkiem danych osobowych ustawowo zwolnionych.

W ramach usługi outsourcingu danych osobowych wykonujemy audyty zgodności dokumentacji z ustawą o ochronie danych osobowych oraz audyty informatyczne pod kątem zabezpieczeń sieci informatycznych w ramach audytu bezpieczeństwa informacji, audyty wykonujemy zgodnie z wymogami ISO 27001, międzynarodową normą standaryzującą systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji.

Realizujemy na podstawie audytu wymagane dokumenty, wdrażamy procedury, wskazujemy błędy i zalecenia.

Powyższe usługi realizujemy w ramach doraźnej, jednorazowej współpracy lub w ramach umowy powołania Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Dodatkowo Kadry wykonujące zlecone usługi są kierunkowo wykształcone.