Skip to main content Skip to search
Retkińska 123, 94-004 Łódź, Polska
Pn - Pt: 9:00 - 17:00
502 484 855
42 688 80 90
multicapital123@gmail.com

Broker leasingowy

BROKER LEASINGOWY

Oferty leasingu skierowana jest dla osób prowadzących działalność gospodarczą, osób z grupy tzw. wolnych zawodów. Nasza oferta jest także dla spółek zarówno kapitałowych jak i osobowych. Potrzebujecie Państwo w swojej firmie samochód osobowy, dostawczy, ciągnik siodłowy wraz z naczepą lub myślicie o autobusie, a może maszynach budowlanych lub innym specjalistycznym sprzęcie o znacznej wartości?

To wszystko można sfinansować za pomocą leasingu, także zwrotnego.

Pomożemy Państwu z odpowiednim doborem leasingu, przedstawimy oferty leasingodawców, doradzimy pod kątem podatkowym, wyjaśnimy nieznane pojęcia, pomożemy w kompletowaniu wymaganych dokumentów. Pomożemy dobrać ofertę leasingową odpowiednią do rodzaju prowadzonej działalności, dla klientów naszego biura kompleksowo w ramach usługi księgowej przygotujemy dokumenty finansowe.

W ofercie posiadamy leasing dla osób z wątpliwą historią w BIK, bez zaświadczeń z urzędu skarbowego i ZUS, możliwość sfinansowania pojazdów do 10 lat plus okres finansowania, pojazdy nowe i sprowadzone z zagranicy, pojazdy poleasingowe.

Uproszczone procedury w optymalnym czasie.